Lekcje z Bostonu cd

Posted in Uncategorized  by admin
September 6th, 2018

W przeciwnym razie niektórzy obywatele i pracownicy służby zdrowia mogą błędnie wywnioskować, że nie ma znaczenia, czy działy ratunkowe są zatłoczone, i czy brakuje planów katastrof i rygorystycznych ćwiczeń, ponieważ ich personel medyczny szpitala po prostu stanie na wysokości zadania . To ryzykowny zakład . Red Sox skorzystał z kilku szczęśliwych przerw w World Series 2007, ale ich zwycięstwo było w dużej mierze wynikiem przygotowania, pracy zespołowej i egzekucji. To samo było prawdą, gdy miasto Boston zostało zaatakowane 15 kwietnia. Reszta z nas powinna wziąć tę lekcję do serca. Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autorów są dostępne wraz z pełnym tekstem tego artykułu na stronie.
Ten artykuł został opublikowany 24 kwietnia 2013 r. O godzinie.
Author Affiliations
Z RAND Corporation, Arlington, VA (ALK); oraz National Center for Trauma and Emergency Medicine Research, Departament Medycyny Disaster, Uniwersytet Tel Aviv, Tel Aviv, Izrael (KP).

Materiał uzupełniający
Referencje (5)
1. Gawande A. Dlaczego bostońskie szpitale były gotowe. Nowojorczyk. 17 kwietnia 2013 r. (Http://www.newyorker.com/online/blogs/newsdesk/2013/04/why-bostons-hospitals-were-ready.html.mobify=0).

2. Golan R, Soffer D, Givon A. Tajniki eksplozji autobusów terrorystycznych: profile urazów na pokładzie wybuchów w porównaniu do wybuchów występujących w sąsiedztwie autobusu. Uraz 2013 11 marca (Epub przed drukiem).

3. Smith JF. Lekarze dzielą się wiedzą na temat radzenia sobie z atakami terrorystycznymi The Boston Globe. 15 czerwca 2009 r. (Http://www.boston.com/news/world/worldly_boston/2009/06/doctors_share_expertise_on_han.html).

4. Peleg K, Kellermann AL. Zwiększenie zdolności szpitala do masowych wypadków. JAMA 2009; 302: 565-567
Crossref Web of Science Medline
5. Krajowa strategia bezpieczeństwa zdrowotnego Stanów Zjednoczonych Ameryki. Waszyngton, DC: Departament Zdrowia i Opieki Społecznej, 2012 (http://www.phe.gov/Preparedness/planning/authority/nhss/ip/Documents/nhss-ip.pdf).

Zamknij odniesienia
Artykuły cytowane (30)
Zamknij Cytowanie artykułów
Komentarze (2)
Uprawnienia
Ryciny / Media
Wywiad audio
Wywiad z dr. Arthurem Kellermannem na temat planowania medycznej reakcji na wydarzenia masowego wypadku, takie jak zamach bombowy w maratonie w Bostonie. (21:06) Pobierz
[więcej w: usg brzucha bydgoszcz, zakład opiekuńczo leczniczy, dostępność leku w aptekach ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: dostępność leku w aptekach usg brzucha bydgoszcz zakład opiekuńczo leczniczy