Nie można uruchomić Niepewne perspektywy niezależnego komitetu doradczego ds. Płatności cd

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Jednak trudności z uruchomieniem IPAB wskazują na bardziej zasadniczy problem. Apelacja zarządu leży głównie w dążeniu do usunięcia polityki z Medicare – aby stworzyć proces kształtowania polityki, który jest znany ekspertom i odizolowany od nacisków wyborczych, żądań grup interesów, względów finansowych i oddziałów partyzanckich. Ale biorąc pod uwagę skrajną partyzancką i ideologiczną polaryzację Kongresu, toczącą się walkę o ACA, spuściznę mitycznych paneli śmierci i oskarżenia o reformę Medicare, wstępny rozruch IPAB nie powinien być zaskakujący. Nie jest to rodzaj środowiska politycznego, w którym prawdopodobnie będzie prosperować niezależna rada odpowiedzialna za podejmowanie kontrowersyjnych decyzji dotyczących jednego z najpopularniejszych programów społecznych w Ameryce. Jest mało prawdopodobne, aby dynamika ta szybko się zmniejszyła, co oznacza, że IPAB utknął w czyśćcu, ani operacyjnym, ani anulowanym – instytucji, która ma być ponad polityką, która nie może uciec przed związanymi z nią związkami politycznymi. Obraz długoterminowy jest, jak zawsze, bardziej mętny. Być może prezydent Obama będzie ścigał się w wyznaczonych terminach. Nowy prezydent i Kongres mogą, w 2017 roku i później, uwolnić IPAB w odpowiedzi na presję deficytową i poszukiwanie oszczędności Medicare. A jeśli wzrost wydatków na Medicare przyspieszy, rola IPAB może się zwiększyć. Jednak nowy prezydent mógłby również odmówić wyznaczenia jakichkolwiek członków lub egzekwować cele wydatków, a Kongres mógłby uchylić IPAB w 2017 roku. Upadek IPAB w tym scenariuszu byłby symbolicznym ciosem dla reformy systemu opieki zdrowotnej i ograniczania kosztów. Jednak wpływ na wydatki Medicare i krajowe wydatki na ochronę zdrowia byłby nieistotny. Dla całego szumu, Biuro Budżetowe Kongresu obecnie nie przewiduje żadnych oszczędności z IPAB w ciągu następnej dekady.
Niezależnie od przyszłości IPAB, jedno jest pewne: zamiast usuwania polityki z Medicare, trudna wczesna podróż rady podkreślała, jak głęboko zakorzeniona jest polityka w polityce zdrowotnej.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autorów są dostępne wraz z pełnym tekstem tego artykułu na stronie.
Artykuł został opublikowany 29 maja 2013 r. O godz.
Author Affiliations
Z Uniwersytetu Północnej Karoliny, Chapel Hill.

Materiał uzupełniający
Referencje (5)
1. Newman D, Davis CM. Niezależna Rada Konsultacyjna ds. Płatności. Waszyngton, DC: Congressional Research Service, 2010 (http://assets.opencrs.com/rpts/R41511_20101130.pdf).

2. Jost TS. Niezależna Rada Konsultacyjna ds. Płatności. N Engl J Med 2010; 363: 103-105
Bezpłatny, pełny tekst Web of Science Medline
3. Ebeler J, Neuman T, Cubanski J. Niezależna Rada Konsultacyjna ds. Płatności: nowe podejście do kontrolowania wydatków Medicare. Washington, DC: Henry J. Kaiser Family Foundation, 2011 (http://kaiserfamilyfoundation.files.wordpress.com/2013/01/8150.pdf).

4. Orszag PR, Emanuel EJ. Reforma systemu opieki zdrowotnej i kontrola kosztów. N Engl J Med 2010; 363: 601-603
Bezpłatny, pełny tekst Web of Science Medline
5 Aaron HJ. Niezależna Rada Konsultacyjna ds. Płatności – dobry uczynek Kongresu. N Engl J Med 2011; 364: 2377-2379
Bezpłatny, pełny tekst Web of Science Medline
Zamknij odniesienia
Powołując się na artykuły (5)
Zamknij Cytowanie artykułów
[przypisy: pęcherz autonomiczny, nalewka z pigwy na spirytusie, pieprzyca siewna ]

Tags: , ,

No Responses to “Nie można uruchomić Niepewne perspektywy niezależnego komitetu doradczego ds. Płatności cd”

  1. Chuckles Says:

    Też podejrzewam u siebie nietolerancję laktozy

  2. Adrianna Says:

    Article marked with the noticed of: dobry ortodonta kraków[...]

  3. Igor Says:

    wszystkie choroby wykrylam sama chodząc po prywatnych specjalistach

Powiązane tematy z artykułem: nalewka z pigwy na spirytusie pęcherz autonomiczny pieprzyca siewna