Niezgodność miejsca zamieszkania ad

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Dyrektor generalny AAMC Darrell Kirch zauważa, że szkoły medyczne przyczyniły się do zmniejszenia niedoboru ponad 90 000 lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej i specjalistów. . . . Nie spowoduje to jednak pojedynczego nowego lekarza, jeśli Kongres nie podejmie teraz działań mających na celu podniesienie pułapu na stanowiskach dla rezydentów. W roku akademickim 2009-2010 27 państw nadal miało więcej stanowisk GME, niż mieli studenci medycyny i osteopaci w celu ich wypełnienia; państwami o najwyższych wskaźnikach pozycji GME dla absolwentów medycznych były Connecticut, Minnesota, Rhode Island, Massachusetts, Nowy Jork, Michigan, Waszyngton, Utah, Nowy Meksyk i Oregon.3 Wiele z pozostałych państw jest wiejskich, małych lub obu i mają ograniczoną zdolność GME; 6 stanów bez szkół medycznych wynegocjowało umowy dla swoich mieszkańców na odbycie szkolenia medycznego w sąsiednich państwach. Ogólnie rzecz biorąc, gubernatorzy i ustawodawcy stanowi postrzegają swoje wewnętrzne szkoły medyczne (zarówno publiczne, jak i prywatne) jako potoki do tworzenia lekarzy do wykonywania zawodu w ich stanie, ale coraz częściej dostrzegają, że tam, gdzie nowi lekarze odbywają swoje szkolenia GME, jest często bardziej determinujący.
Wśród dużych państw o zbyt małej liczbie stanowisk szkoleniowych GME, Floryda i Teksas stają przed poważnymi wyzwaniami: w ciągu ostatnich dziesięciu lat opracowały cztery nowe szkoły medyczne, ale dodały bardzo niewiele zaawansowanych stanowisk szkoleniowych. W roku akademickim 2011-2012 na Florydzie studiowało 4037 studentów medycyny, ale tylko 3606 na stanowiskach GME i zajmowało 43. miejsce wśród państw pod względem liczby miejsc zamieszkania na mieszkańca. Przeszkody na drodze do wzrostu obejmowały spadek stanu wsparcia GME oraz niechęć dużych szpitali społecznościowych do tworzenia programów szkoleniowych z powodu dodatkowych kosztów i niechęci kadrowej do podjęcia obowiązków dydaktycznych1. Jednym wyjątkiem jest program na Florida Atlantic University, który rozpoczął zapisanie studentów medycyny w 2011 r. Uczelnia utworzyła konsorcjum pięciu szpitali z rejonem Boca Raton, które będą służyć jako miejsca szkolenia klinicznego, a ich lekarze środowiskowi będą służyć jako wykładowcy. W swojej ostatniej propozycji budżetowej gubernator Florydy, Rick Scott, zaproponował zwiększenie pomocy GME na rzecz państwa o 80 milionów dolarów – ale to tylko ułamek kwoty, o którą wcześniej zmniejszono zwrot kosztów opieki medycznej dla szpitali państwowych.
Texas, który plasuje się na 42 miejscu wśród stanów w liczbie praktykujących lekarzy na 100 000 mieszkańców, musi stworzyć około 400 nowych pozycji GME, aby osiągnąć stosunek liczby studentów pierwszego roku do 1,1 do absolwentów państwowych szkół medycznych. Według zgodnego oświadczenia przygotowanego przez organizacje akademickie i medyczne dla prawodawcy stanowego, lekarze, którzy kończą swoje GME w Teksasie, są trzy razy bardziej prawdopodobne, niż ci, którzy robią to gdzie indziej, aby skończyć praktykę w Teksasie. W dramatycznej fazie ustawodawca zwiększył finansowanie państwowe na rzecz szkolnictwa wyższego, w tym wzrost o 8,76 miliona dolarów w formule finansowania GME oraz dodatkowe kwoty na badania nad urazami mózgu i usługi psychiatryczne.
Na poziomie krajowym Amerykańska Akademia Lekarzy Rodzinnych (AAFP) twierdzi, że cięcia administracji w funduszach Medicare GME mogą zagrozić programom rezydencjalnym dla lekarzy rodzinnych
[przypisy: i że cię nie opuszczę cda, szczękościsk jak leczyć, wskaźnik inr norma ]

Tags: , ,

No Responses to “Niezgodność miejsca zamieszkania ad”

 1. Michalina Says:

  [..] Artukul zawiera odniesienia do tresci: suplement diety[...]

 2. Emma Says:

  Najlepiej to robic badania kontrolne

 3. The Happy Jock Says:

  Article marked with the noticed of: ośrodek leczenia alkoholizmu[...]

 4. Albert Says:

  Zapisałam mamę i zobaczymy jak będzie

 5. Bartłomiej Says:

  [..] Odniesienie w tekscie do psycholog lublin[...]

 6. Mieszko Says:

  Chcesz jeść zdrowo – nie kupuj w marketach

Powiązane tematy z artykułem: i że cię nie opuszczę cda szczękościsk jak leczyć wskaźnik inr norma