Od Imaging Gatekeeper do Service Provider – Transatlantic Journey cd

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Chociaż diagnostyczne poszukiwanie PE u zaintubowanego pacjenta z ciężkimi uszkodzeniami wewnątrzczaszkowymi może być daremne, radiolog siedzący na placówce decyzyjnej może się wahać i ryzykować, że zostanie oznaczony jako śmiertelny panelista . Będzie trudniej dla amerykańskich radiologów bycie stróżami niż ich odpowiednikami w NHS, po prostu dlatego, że obrazowanie jest tutaj tak obfite – można łatwo uzasadnić racjonowanie czegoś, co jest naprawdę rzadkie. Nacisk na świadczenie usług, operacje i wydajność doprowadziły radiologów do peryferii podejmowania decyzji klinicznych. Aby być skutecznymi stróżami, będą musieli przenieść się do centrum. Będą musieli opracować konferencje obrazowania klinicznego, działać jako konsultanci obrazowania i przeprowadzać rundy obrazowania. Przywództwo w dziedzinie radiologii musi zapewniać zachęty do tych działań bez uszczerbku dla wydajności, poprzez opracowywanie szczegółowych wskaźników jakości. Należy ustalić poziomy odniesienia dla dopuszczalnej liczby badań negatywnych. Powiązane płatności dla odpowiedzialnych organizacji opiekuńczych będą stanowiły okazję do stawienia czoła tym wyzwaniom.
Niektórzy radiologowie mogą mieć nadzieję, że kliniczne systemy wspomagania decyzji wykonają dla nich ochronę. To ironia: zawód ma wielki niepokój, jeśli chodzi o jego skłonność do utowarowienia i outsourcingu, może jednak zrzec się ostatniego bastionu klinicznego zaangażowania w oprogramowanie. Ale odźwierni nie doradzają tylko najlepszej metody obrazowania; zastanawiają się, czy dana diagnoza powinna być w pierwszej kolejności podejrzewana.
Ktokolwiek gra strażnika, wszyscy klinicyści będą musieli zachować większą powściągliwość w korzystaniu z obrazowania. Radiolodzy muszą zdecydować, czy witają odpływ obrazów biernie, czy przechodzą do kapitana i zarządzają racjonalnym spadkiem.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autora są dostępne wraz z pełnym tekstem tego artykułu pod adresem.
Author Affiliations
Z Departamentu Radiologii, Szpital Uniwersytetu Pensylwanii, Filadelfia.

Materiał uzupełniający
Powołując się na artykuły (12)
Zamknij Cytowanie artykułów
[hasła pokrewne: proteza szkieletowa bezklamrowa, cystis epidermalis, szczękościsk jak leczyć ]

Tags: , ,

No Responses to “Od Imaging Gatekeeper do Service Provider – Transatlantic Journey cd”

 1. Eryk Says:

  Jeśli nie chorujesz na jakaś popularną znaną przez lekarza chorobę

 2. Natalia Says:

  [..] Blog oznaczyl uzycie nastepujacego fragmentu ginekologia[...]

 3. Bitmap Says:

  więcej młodych osób ma problemy z nadciśnieniem

 4. Małgorzata Says:

  [..] odnosnik do informacji w naukowej publikacji odnosnie: Depilacja laserowa[...]

 5. Broomspun Says:

  Sugeruje poczytać o nietolerancji i alergiach

Powiązane tematy z artykułem: cystis epidermalis proteza szkieletowa bezklamrowa szczękościsk jak leczyć