Walczymy, jak szkolimy cd

Posted in Uncategorized  by admin
November 1st, 2018

Dziewięciu pacjentów wymagało natychmiastowej interwencji chirurgicznej w przypadku złamań otwartych, amputacji, pozbawionych unaczynienia kończyn, oparzeń i odłamków. Wielu wymagało drugiej, trzeciej, a nawet czwartej operacji, aby zmyć gruz, usunąć martwą tkankę, ustabilizować złamania i wykonać miopatię zastępującą brakujące tkanki. Niektóre wymagały rekonstrukcji naczyniowych, umieszczenia zewnętrznych stabilizatorów i fasciotomii nóg. Te złożone procedury wymagały starannego planowania i koordynacji we wszystkich dyscyplinach chirurgicznych. Dzisiaj 4 osoby, które przeżyły, pozostają z nami w szpitalu.
Leczyliśmy również pacjentów z mniej poważnymi obrażeniami, takimi jak barotrauma ucha i płytkie przebicia szrapneli. Ci pacjenci byli zawsze bardziej zainteresowani innymi ofiarami niż byli sami.
W tych wyjątkowych okolicznościach pomyślna opieka pochodzi od kolegów pracujących razem z kolegami z drużyny, wykonujących znajome zadania. Po zakwestionowaniu każdy z zespołów zachowywał się tak, jakby sytuacja była rutyna. W Bostonie walczymy jak trenujemy.
Naszym kolejnym obowiązkiem, jako członków społeczności opieki zdrowotnej w Bostonie, jest współpraca z naszymi kolegami z placówek opieki przedszpitalnej i we wszystkich szpitalach przyjmujących, którzy starannie i wspólnie analizują nasze wspólne doświadczenia i dzielą się z innymi lekcjami dotyczącymi opieki zdrowotnej i gotowości, które wyłoniły się z tego. tragiczne wydarzenie.
Tak wiele się nauczyliśmy, ale musimy się jeszcze wiele nauczyć.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autorów są dostępne wraz z pełnym tekstem tego artykułu na stronie.
Ten artykuł został opublikowany maja 2013 r. O godzinie.
Author Affiliations
Z Departamentu Medycyny Ratunkowej (EG) i oddziału Trauma, Burns i Chirurgiczne Critical Care, Department of Surgery (JG), Brigham and Women s Hospital, Boston.

Materiał uzupełniający
Powołując się na artykuły (14)
Zamknij Cytowanie artykułów
Komentarze (9)
[więcej w: elastyna w kosmetyce, bezpłatne leki dla seniora, trening umiejętności społecznych ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: bezpłatne leki dla seniora elastyna w kosmetyce trening umiejętności społecznych