Walczymy, jak szkolimy

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Jak mówimy w amerykańskiej marynarce wojennej: Trenujemy tak, jak my walczymy, i walczymy jak trenujemy. W Bostonie robimy to samo. To nigdy nie było bardziej oczywiste niż o 14.50, 15 kwietnia, kiedy dwa ładunki wybuchowe nagle rozbiły 117. Boston Marathon. W Dniu Patrioty, w dniu, w którym upamiętniamy bitwę otwarcia wojny o niepodległość w Lexington i Concord, Boston został zaatakowany.
W ciągu ostatnich 8 lat, Brigham i Women s Hospital (BWH) aktywowały zespół ratunkowy w 78 przypadkach. Uaktywniliśmy go zarówno w przypadku rzeczywistych wydarzeń, jak i ćwiczeń w oparciu o szeroki wachlarz scenariuszy – ataki chemiczne, wycieki ropy, katastrofy pociągów, zamiecie śnieżne i ewakuacje budynków. Osiem razy ćwiczyliśmy masowo-ofensywne ćwiczenia symulujące ludzkie skutki bombardowań, wypadków lotniczych i aktywnych strzelców , takich jak te w Sandy Hook, Connecticut i Aurora w Kolorado. Te ćwiczenia były oddziałowe, szpitalne, w całym mieście i stanowe. Uczyli nas znajomości, wygody, zaufania i rutyny. 15 kwietnia procedury te uratowały życie.
O godzinie 8 rano, zgodnie z naszym corocznym protokołem Patriot s Day, nasz dyrektor ds. Zarządzania kryzysowego otworzył szpital Emergency Operations Center.
O 14:49 pielęgniarka odpowiedzialna za Alpha Pod (jeden z czterech oddzielnych kapsułek z 14 łóżkami, wszystkie w większym oddziale ratunkowym [ED]) przeprowadziła skanowanie naszego 55-łóżkowego ED. Było pełno: 47 pacjentów w łóżkach, 6 w korytarzu, 6 w poczekalni i 4 w rejonie selekcji.
Jedno piętro poniżej ED, nasz okołooperacyjny administrator pielęgniarstwa dokonał przeglądu swojej liczby spraw: 30 z 42 sal operacyjnych (OR) było aktywnych, a 8 kolejnych było dostępnych dla 4 pacjentów oczekujących w obszarze przedoperacyjnym. W tym pracowitym poniedziałku pozostało jeszcze 15 dodatkowych spraw do wyboru.
O 14.50 nad ranem Boston Fire i służb ratowniczych pojawiły się raporty o wybuchu.
O 14:54 centrala alarmowa Central Medical Emergency Direction Center zadzwoniła w Alpha Pod, informując o dwóch eksplozjach i przychodzących pacjentach. Lekarze medycyny ratunkowej (EM) w Alpha Pod, wspominając swoje doświadczenia na Haiti po trzęsieniu ziemi w 2010 roku oraz jako dowódca incydentu podczas ćwiczenia w zakresie reagowania na masowe ofiary z bomby w marcu 2011 roku, skulili się z pielęgniarką odpowiedzialną za Alpha Pod oraz dyrektor ds. zarządzania kryzysowego. Zespół szybko ocenił zatłoczony wydział i przygotował się na przyjęcie ofiar; ich pierwszym zadaniem było oczyszczenie ED obecnych pacjentów.
Centrum Informacji Medycznej Komisji Zdrowia Publicznego w Bostonie zatytułowane; BWH otrzyma 8 pacjentów ze sceny. Zespół zainicjował Code Amber, naszą odpowiedź na katastrofę w skali całego szpitala.
Starszy mieszkaniec EM, który uczestniczył w szkoleniu dotyczącym zarządzania katastrofami w październiku 2012 r., Przypomniał zespołowi, aby rozważył możliwość zagrożenia materiałem niebezpiecznym (HAZMAT).
Kiedy spływały raporty – że w bibliotece Johna F. Kennedy ego w całym mieście wybuchł pożar, znaleziono inne urządzenia – dyrektor ds. Zarządzania kryzysowego przypomniał o zamachach w Bombaju w 2008 r., W których po masowych strzelaninach nastąpił atak na szpital, w którym zostały wysłane ofiary. Kierował bezpieczeństwem, aby zamknąć szpital i otworzyć jednostkę odkażania HAZMAT.
W Alpha Pod, szef Wydziału Psychiatrii Medycznej skoordynował umieszczenie 8 pacjentów oczekujących na łóżka psychiatryczne poprzez przeniesienie ich do naszej kapsuły lub do szpitala McLean w Belmont
[hasła pokrewne: i że cię nie opuszczę cda, pęcherz autonomiczny, ceruvit junior ]

Tags: , ,

No Responses to “Walczymy, jak szkolimy”

 1. Seweryn Says:

  Co można zrobić zanim karetka dotrze,jak takiej osobie pomóc ?

 2. Victoria Says:

  Article marked with the noticed of: metanabol bałkan[...]

 3. Gracjan Says:

  Takie badanie od 10 lat robia

 4. Skull Crusher Says:

  [..] odnosnik do informacji w naukowej publikacji odnosnie: Botoks Kielce[...]

 5. Oskar Says:

  może powodować powikłania, niezależnie od doświadczenia lekarza

Powiązane tematy z artykułem: ceruvit junior i że cię nie opuszczę cda pęcherz autonomiczny